Doktorlarımız

Coming from you

Baypark gerçekten işini çok iyi yapıyor, samimi ve güven dolu ilişkileri için teşekkür ediyorum, kolay gelsin.
Abdullah SAMİ

Coming from you

Geçen yıl 2021 yılında Baypark Hastanesi'nde burun estetiği ameliyatı oldum. Hemşireler ve personel benimle çok iyi ilgilendiler. Doktor muayenesinde isteklerimi konuştuk ve ameliyatım başarılı geçti. Şu anda burnumdan çok memnunum. Çok teşekkür ederim.
Melanie Ladagnous

Coming from you

Hocamızın ses tonu, güler yüzü ve ilgisi gerçekten bu devirde zor bulunacak doktorlardan  ve her muayeneye geldiğimde ilgili bir şekilde tüm muayenelerimi detaylı bir şekilde yorumluyor.
Meltem Yılmaztürk

Coming from you

Geçen sene eylül ayında Ali Şeref hocamı çok tavsiye ettikleri için muayeneye gelmiştim ve yıllardır bel ağrısı çektiğimi görünce beni bu dertten kurtarmak istedi. Ameliyat olmaya karar verdim ve yaklaşık 6 ay sonra acılarımdan tamamen kurtuldum, teşekkürler hocam.
Selim Akarsu

Coming from you

Burun estetiği ameliyatımı Doktor Cem gerçekleştirdi. 1 gece hastanede kaldım ve daha sonra beni 5 yıldızlı bir otele bıraktılar. 5 gün sonra kontrolümü yaptılar. 7. gün Burnumdaki tamponu ve alçıyı çıkardılar. Hastaneden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.
Valera annanis

Coming from you

Mide Balonu İçin Dr. Ali Rıza Orhan'a geldim. Doktor bu süre zarfında gerçekten çok ilgilendi, bana gerekli tüm tavsiyeleri verdi. Çok teşekkür ederim.
Suzana Grace

Coming from you

Merhaba, ben doktor Cem'e burun estetiği ameliyatı oldum. Ameliyat sürecinde doktorlar ve hemşireler bana çok iyi davrandılar. Hepinize çok teşekkürler.
Antonia taladro da

Coming from you

Mide Balonu için Dr. Ali Rıza Orhan'a geldim. Bana çok iyi tavsiyeler verdiler ve gerçekten çok profesyoneller. Çok kilo verdim. çok teşekkür ederim.
Olivia Arlaud

Coming from you

Baypark hastanesi gerçekten çok kaliteli bir hizmet veriyor. Muayeneye geldim, muayene sırasında bana çok iyi baktılar ve doktor bana tavsiyelerde bulundu. çok teşekkürler.
Katie magda