Yönetim Kurulu

 

 

Yönetim Kurulu Başkanı 

Op. Dr. Kenan KALI

1972 yılında Malatya’da doğdu. 1988 yılında Malatya Lisesi’nden, 1995 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılında inşaat sektöründe iş hayatına atıldı. 2001 yılında İnönü Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Malatya Devlet Hastanesi 8. Cerrahi Kliniği’nde Direktör olarak görev yaptı. 1998 yılında Malatya’da ilk özel MR merkezini 2004 yılında ise Gözde Tıp Merkezi’ni kurdu. Sağlık, inşaat, gayrimenkul, enerji ve medya alanlarında yatırımlar yaparak Gözde Grubu çatısı altında birleştirdi. 

 

Başhekim 

Uzman Dr. Osman YILMAZ

Çocuk Doktoru Osman Yılmaz 1954 yılında Malatya'da doğdu. İlköğrenimini 1978 yılında Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. 1983 yılında Çocuk Doktoru oldu.

1986 Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekimi ve Sağlık Müdürü olarak görev yaptı. Costa Rica, Guatemala, ABD, İngiltere ve Almanya'daki Sağlık Sistemini inceledikten sonra Türkiye'de Genel Sağlık Sigortası ve Aile Hekimliği Kanununu hazırladı.

1992 yılından bu yana Başkent Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi'nde Nefroloji ve Diyaliz alanında yan dal eğitimini tamamladı. C.D.H. Diyaliz Vakfı, Çanakkale, İstinye ve Bitlis Devlet Hastanelerinin Diyaliz Merkezlerini kurdu.

Londra'da Hemodiyaliz Periton analizi ve böbrek nakli üzerine çalıştı. Singapur, Cenevre, Amsterdam, Viyana gibi şehirlerde Nefroloji eğitimlerine katıldı. 2005 yılında İstinye Devlet Hastanesi'nden emekli olup Özel Bayrampaşa Hastanesi'nde çalışmaya başladı.

2014 yılında göreve başladığı Baypark Hastanesi'nde Çocuk Doktoru olarak görevine devam etmektedir.